Bonusmedalje: Bronse på 5000 m skøyter ved Engebråten.Team Ingebrigtsen skrev: ↑tir feb 01, 2022 8:51 am Alpint:
Alpint lag/mixed - gull
Aleksander Aamodt Kilde, utfor - sølv
Aleksander Aamodt Kilde, super-g - gull
Ragnhild Mowinckel, super-g - bronse
Henrik Kristoffersen, storslalåm - gull
Henrik Kristoffersen, slalåm - gull
Sebastian Foss Solevåg, slalåm - bronse
4-1-2
Langrenn damer:
Therese Johaug, 15 km - gull
Maiken Caspersen Falla, sprint individuelt - bronse
Therese Johaug, 10 km - gull
Stafett - gull (T U Weng, Johaug, Haga, Fossesholm)
Lag(Teamprint)sprint - bronse (T U Weng, Falla)
Therese Johaug, 30 km - gull
Heidi Weng, 30 km - sølv
4-1-2
Langrenn herrer:
Hans Christer Holund, 30 km - gull
Johannes Høsflot Klæbo. sprint individuelt - gull
Johannes Høsflot Klæbo, 15 km - sølv
Pål Golberg, 15 km - bronse
Stafett - gull (Valnes, Golberg, Holund, Klæbo)
Lag /Teamsprint - gull (Valnes, Klæbo)
Simen Hegstad Kruger, 50 km - gull
Hans Christer Holund, 50 km - sølv
Sjur Røthe, 50 km - bronse
5-2-2
Curling:
Mixed - gull (Nedregrotten, Skaslien)
1-0-0
Skiskyting:
Mixed-stafett - gull (Eckhoff, Olsbu Røiseland, J T Bø, T Bø)
Marte Olsbu Røiseland, normaldistansen - gull
Sturla Holm Lægreid, normaldistansen - gull
Tiril Eckhoff, sprint - gull
Johannes Thingnes Bø, sprint - gull
Tiril Eckhoff, jaktstart - gull
Marte Olsbu Røiseland, jaktstart - sølv
Johannes Thingnes Bø, jaktstart - gull
Vetle Sjåstad Christiansen, jaktstart - sølv
Sturla Holm Lægreid, jaktstart - bronse
Stafett menn - gull (S H Lægreid, T Bø, J T Bø, V S Christiansen)
Stafett damer - gull (Lien, Landmark Tandrevold, Eckhoff, Olsbu Røiseland)
Johannes Thingnes Bø, fellesstart - gull
Marte Olsbu Røiseland, fellesstart - sølv
10-3-1
Snøbrett:
Marcus Kleveland, slopestyle - sølv
0-1-0
Freestyle:
Birk Ruud, big air - gull
Birk Ruud, slopestyle - sølv
1-1-0
Skøyter:
Ragne Wicklund, 1500 m - sølv
Allan Dahl Johansson, 1500 m - sølv
Ragne Wicklund, 3000 m - sølv
Lagtempo menn - sølv (Kongshaug, Engebråten, Lunde Pedersen, Ulekleiv)
0-4-0
Hopp:
Marius Lindvik, normalbakke - sølv
Halvor Egner Granerud, stor bakke - sølv
Lagkonkurranse menn - gull (Granerud, Lindvik, Tande, Forfang)
Mikslag - sølv (Granerud, Lindvik, Opseth, Bjørseth)
1-3-0
Kombinert:
***(Jarl Magnus Riiber, normalbakke - gull)
Jørgen Graabak, normalbakke - sølv
***(Jarl Magnus Riiber, stor bakke - gull)
***(Lagkonkurranse - gull (Riiber, Graabak, Oftebro, Bjørnstad)
3-0-1
Bonusmedalje: Sølv på Alpint kombinasjon: Aleksander Aamodt Kilde
Feil vinner på skiskytersprinten, men gull er gull. Klæbo leverte også nesten etter ditt tips TI. Mowinckel klarte ikke medalje.
Bold: Medalje røk
Italic Bold: Medalje, men ikke så god som tippet.
Understreket: Fulltreff.
Understreket italic: Bedre enn tippet.